Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Platforma Informacyjna GIS

03.02.2016

Wygoda z Platformą Informacyjną GIS

Potrzebna Ci informacja o dostępnych terenach inwestycyjnych? A może chcesz poznać gminę? Dowiedzieć się gdzie znajdują się miejsca godne uwagi: zabytkowe kościoły, miejsca pamięci, rezerwaty przyrody, place zabaw dla najmłodszych, a nawet świetlice wiejskie, biblioteki czy szkoły - GIS w tym wszystkim pomoże.
 
Zagwarantuje również obsługę z zakresu pomiaru długości bądź powierzchni wybranego obiektu lub obszaru oraz kontakt z Urzędem Gminy. Zapozna z wodami powierzchniowymi, drogami przebiegającymi naszymi malowniczymi okolicami i nie tylko!
 
Ww. platforma daje także możliwość wprowadzania zgłoszeń, dotyczących problemów z drogami, infrastrukturą, mapą lub środowiskiem, które trafiają bezpośrednio do pracowników Urzędu. Jeśli więc podróżując napotkałeś dziurę drogową, zaśmiecone miejsce, bądź inne utrudnienie - zgłoś nam!

 
Każda z zainteresowanych stron z całą pewnością odnajdzie tutaj coś dla siebie – począwszy od mieszkańców, przedsiębiorców, turystów a także inwestorów.
 
 
Witryna internetowa GIS wygląda tak:
 
 
 
Aby z niej skorzystać wystarczy wejść na stronę www.nml.intergis.pl/ lub na portalu www.gminanml.pl kliknąć przyciskiem myszy w baner dolny:.
 
 
 
Najważniejsze funkcje, które umożliwiają użytkownikowi poruszanie się i nawigowanie po mapie znajdują się na górnym pasku.
Po lewej stronie okna widnieje natomiast obszar z warstwami, które po wybraniu odpowiedniej, zapełnią adekwatnie mapę i wskażą lokalizację.
 
 
 
Zachęcamy do korzystania z udogodnień, które Państwu oferujemy i w które inwestujemy z myślą o Was!